logo_PPNT

logo-dental-co-operation

Współpraca

MEDITOUR - Promujemy oferty branży turystyki medycznej. Jeżeli zamierzacie lub świadczycie usługi zdrowotne, skierowane do turystów możemy pomóc w zdobyciu pacjentów. Wasza oferta wpisana do systemu MEDITOUR może zostać automatycznie rozpropagowana do wielu portali turystyki zdrowotnej na całym świecie. Jedne wpis w systemie MEDITOUR powiela sie we wszystkich współpracujących portalach. W razie zainteresowania nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 3800403 lub na adres kontaktowy e-mail !

Dental24 - Promujemy zastosowanie technologii 3d CAD/CAM w branży protetyki stomatologicznej.

Jeżeli jesteś producentem i masz atrakcyjny produkt, który możesz wytwarzać dla innych, w ramach kooperacji, skontaktuj się i opisz swoje możliwości. Pokaż swoje możliwości innym !!!

Dla zainteresowanych i oszczędnych Skaner3d MEDIT IdenticaBlue z pełnym wyposażeniem dodatkowym + dostęp do systemu kooperacji + Exocad-moduły podstawowe - wszystko za ok. 1200 zł/m-c netto /1500 zł brutto/m-c.

Sam skaner 3d ze światłem niebieskim [10 mikronów], z ubezpieczeniem i gwarancją -  886 zł netto
Skaner 3d i oprogramowanie przechodzi na własność po 40/48 m-cach lub do uzgodnienia

baner-zgryz-skaner
Liczba pakietów ograniczona !!!

Inne specjalne oferty od kontrahentów portalu dental24 w przygotowaniu !

Jeżeli chcesz rozwijać technologię 3d CAD/CAM w kooperacji wykorzystaj tworzone specjalnie do tego narzędzie. Oprócz możliwości przesyłania plików cyfrowych w dowolnych formatach (STL i inne), portal zapewni ci administrację i archiwizację wszystkich zdarzeń prowadzonej kooperacji. Możesz zarejestrować się w systemie i prowadzić współpracę ze swoimi partnerami bez ograniczeń. Twoi partnerzy zarejestrują się tak jak i ty i już w ramach systemu będziecie mogli prowadzić współpracę. System pilnuje bezpieczeństwa i powoduje że wasza współpraca jest niewidoczna dla innych. Certyfikat bezpieczeństwa SSL jest taki sam jak zabezpieczenia bankowe; szyfrowanie, weryfikacja itp. Możesz współpracować również z partnerami z zagranicy w wersjach interfejsów w języku kooperantów (angielski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, litewski). Jeżeli brakuje jakiegoś języka możemy go dorobić.

bezpieczeństwo ● szybkość ● jakość ● automatyzacja ● promocja ● globalizacja ● renoma

● System do kooperacji w branży protetyki stomatologicznej
● Narzędzie ułatwiające prace w technologii CAD/CAM i nie tylko
● Automatyczna komunikacja z uwzględnieniem dużych plików CAD i masą narzędzi uzupełniających (pamięć zdarzeń, raporty, finanse, reklamacje, giełda …)
● Najwyższy stopień bezpieczeństwa z najwyższym certyfikatem zaufania witryny takim samym jak systemy bankowe
● Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej system nie musi się od razu finansować i oferuje atrakcyjne propozycje rynkowe celem autopromocji

System jest otwarty na wszystkich prowadzących działalność w branży i nie ma ograniczeń technologicznych ani nie narzuca żadnych kooperantów.

Hurtowe zarządzanie transferami plików 3d z uwzględnieniem specyfiki branży jest rozwiązaniem które oszczędzi twój czas i da ci nowe możliwości.

Tworzymy portal od podstaw na bazie doświadczeń zbieranych od użytkowników. Ewentualne uwagi lub braki są dla nas cenną wskazówką służącą szybkiemu rozwojowi systemu.

Rejestracja podlega weryfikacji w odpowiednich rejestrach EDG, KRS itp. 

 

Zarabiamy przede wszystkim na reklamach, wdrożeniach, integracji i opłatach za dodatkowe funkcjonalności.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 58 3800403 lub na adres kontaktowy e-mail !